Poznaj Steeltiv

Steeltiv to firma projektowo – produkcyjna specjalizująca się w konstruowaniu i wytwarzaniu zbiorników, mieszalników i innych urządzeń ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej do produkcji wyrobów w różnych obszarach przemysłu.

Jako producent zbiorników ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, wszystkie etapy produkcji mamy prowadzone w naszym zakładzie. A naszym klientom towarzyszymy na wszystkich etapach związanych z wdrożeniem urządzeń do procesu produkcji, łącznie z dostarczeniem oprogramowania sterującego, które automatyzuje proces produkcji u naszych Klientów.

W firmach, które już posiadają linie technologiczne bądź pojedyncze urządzenia w branżach spożywczej, mleczarskiej, kosmetycznej, chemicznej oraz innych gałęziach przemysłu, pomagamy w usprawnieniu lub poszerzeniu procesu produkcji poprzez szukanie najlepszych rozwiązań na pojawiający się problem, dopasowaniu odpowiednich technologii do osiągnięcia przez firmę założonych celów. Szczegółowo wnikamy w problem firmy, tak by w stu procentach zrealizować powierzone nam wymagania.

W firmach dopiero rozpoczynających działalność produkcyjną, zajmujemy się zaprojektowaniem od podstaw pojedynczych jednostek bądź całych linii technologicznych odpowiednich do potrzeb Klienta, wykonawstwem, uruchomieniem, wsparciem technicznym oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Naszą dodatkową specjalizacją jest dostosowanie firmy do najwyższych standardów poprzez innowacyjny przemysł 4.0, w który wyposażone są nasze urządzenia.

Nasza Misja

W Steeltiv za główny cel postawiliśmy sobie unowocześnianie Polskich przedsiębiorstw produkcyjnych, tak by poprawić konkurencyjność Polski w Unii Europejskiej i na świecie. Wiemy, że aby dbać o polski budżet, powinniśmy wspólnie budować nasze firmy. Dlatego naszą misją jest aktywne wspieranie klientów, tak aby mogli skupić się na swojej działalności biznesowej.

Rozpocznijmy współpracę i zróbmy to razem!

Poznaj nasz zespół

Poznaj nasze wartości i zaufaj naszemu doświadczeniu

Steeltiv posiada wykwalifikowany zespół inżynierów z praktycznym doświadczeniem w projektowaniu zbiorników. Są to ludzie kreatywni, zaangażowani, którzy podejmą odpowiednie kroki, aby powierzony im cel był realizowany najefektywniej mając na względzie potencjał i zasoby naszych Klientów. W oparciu o nowoczesne systemy CAD nasi specjaliści opracowują dokumentację techniczną, przeprowadzają symulacje i analizy wytrzymałościowe by na etapie projektowania zoptymalizować proponowane rozwiązania oszczędzając czas i zmniejszając koszty Klienta.

Następnie po zatwierdzeniu projektu przez klienta, zbiornik jest realizowany przez naszych specjalistów w dziale produkcyjnym. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu nasza kadra produkcyjna wykonuje powierzone im zadania sprawnie, precyzyjnie z zachowaniem wszelkich standardów i wymogów jakościowych i normowych.

Zapraszamy na aromatyczną kawę do naszego biura

Spotkaj się z nami przy kawie i porozmawiajmy na dowolny temat dotyczący produkcji zbiorników ze stali nierdzewnej.

Pokażemy Tobie jak wygląda nasza praca od pierwszego szkicu po faktyczne wykonanie elementów. Dzięki temu, poznasz nasze kompetencje oraz sprawdzisz jakie wstępne rozwiązania jesteśmy w stanie zaproponować na najistotniejsze dla firmy wyzwania. Bo rozwiązanie problemu to w 1% natchnienie, a w 99% to kawa w odpowiednim towarzystwie.