W Steeltiv projektujemy i produkujemy zbiorniki ze stali nierdzewnej

Steeltiv to firma projektowo – produkcyjna specjalizująca się w konstruowaniu i wytwarzaniu zbiorników, mieszalników i innych urządzeń ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej do produkcji wyrobów w różnych obszarach przemysłu.

Jako producent zbiorników ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, wszystkie etapy produkcji mamy prowadzone w naszym zakładzie.

Naszym klientom towarzyszymy na wszystkich etapach związanych z wdrożeniem urządzeń do procesu produkcji, łącznie z dostarczeniem oprogramowania sterującego, które automatyzuje proces produkcji u naszych Klientów.

W firmach, które już posiadają linie technologiczne bądź pojedyncze urządzenia w branżach spożywczej, mleczarskiej, kosmetycznej, chemicznej oraz innych gałęziach przemysłu, pomagamy w usprawnieniu lub poszerzeniu procesu produkcji poprzez szukanie najlepszych rozwiązań na pojawiający się problem, dopasowaniu odpowiednich technologii do osiągnięcia przez firmę założonych celów. Szczegółowo wnikamy w problem firmy, tak by w stu procentach zrealizować powierzone nam wymagania.

W firmach dopiero rozpoczynających działalność produkcyjną, zajmujemy się zaprojektowaniem od podstaw pojedynczych jednostek bądź całych linii technologicznych odpowiednich do potrzeb Klienta, wykonawstwem, uruchomieniem, wsparciem technicznym oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Naszą dodatkową specjalizacją jest dostosowanie firmy do najwyższych standardów poprzez innowacyjny przemysł 4.0, w który wyposażone są nasze urządzenia.

Poznaj zespół Steeltiv

Steeltiv posiada wykwalifikowany zespół inżynierów z praktycznym doświadczeniem w projektowaniu zbiorników. Są to ludzie kreatywni, zaangażowani, którzy podejmą odpowiednie kroki, aby powierzony im cel był realizowany najefektywniej mając na względzie potencjał i zasoby naszych Klientów.

Łukasz Pędzich

współwłaściciel Steeltiv

Katarzyna Pędzich

współwłaściciel Steeltiv

Mieszalnik do proszków z automatyką. Mieszalnik do małych serii produktów sypkich. Mieszalnik wykonany ze stali nierdzewnej z osłoną pola pracy.

10

lat
doświadczenia

Mieszalnik z podestem i automatyką wykonany przez producenta zbiorników ze stali nierdzewnej. Mieszalnik do kosmetyków.

+100

zrealizowanych
projektów

Mieszalnik do proszków ze stali nierdzewnej. Zbiornik (bin) i pulpit sterowniczy. Urządzenie zostało wykonane przez Steeltiv - producenta mieszalników ze stali nierdzewnej.

100%

autorskich
rozwiązań

4

ekspertów/
inżynierów

Trzy mieszalniki z podestem, wykonane ze stali nierdzewnej. Kompleksowa mieszalnia z automatyką sterującą procesem w mieszalnikach. Mieszalnia zaprojektowana i wykonana przez Steeltiv - producenta zbiorników
Mieszalnik polerowany do produkcji kosmetyków. Mieszalnik ze stali nierdzewnej.

Autorski proces

W oparciu o nowoczesne systemy CAD nasi specjaliści opracowują dokumentację techniczną, przeprowadzają symulacje i analizy wytrzymałościowe by na etapie projektowania zoptymalizować proponowane rozwiązania oszczędzając czas i zmniejszając koszty Klienta.

Następnie po zatwierdzeniu projektu przez klienta, zbiornik jest realizowany przez naszych specjalistów w dziale produkcyjnym. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu nasza kadra produkcyjna wykonuje powierzone im zadania sprawnie, precyzyjnie z zachowaniem wszelkich standardów i wymogów jakościowych i normowych.

Misja Steeltiv - unowocześnienie polskich przedsiębiorstw produkcyjnych

W Steeltiv za główny cel postawiliśmy sobie unowocześnianie Polskich przedsiębiorstw produkcyjnych, tak by poprawić konkurencyjność Polski w Unii Europejskiej i na świecie. Wiemy, że aby dbać o polski budżet, powinniśmy wspólnie budować nasze firmy. Dlatego naszą misją jest aktywne wspieranie klientów, tak aby mogli skupić się na swojej działalności biznesowej.

Rozpocznijmy współpracę i zróbmy to razem!

Zapraszamy na aromatyczną kawę do naszego biura

Spotkaj się z nami przy kawie i porozmawiajmy na dowolny temat dotyczący produkcji zbiorników ze stali nierdzewnej.
Pokażemy Tobie jak wygląda nasza praca od pierwszego szkicu po faktyczne wykonanie elementów. Dzięki temu, poznasz nasze kompetencje oraz sprawdzisz jakie wstępne rozwiązania jesteśmy w stanie zaproponować na najistotniejsze dla firmy wyzwania.

Bo rozwiązanie problemu to w 1% natchnienie, a w 99% to kawa w odpowiednim towarzystwie.

Zadzwoń

telefon: +48 539 203 805

Napisz

email: biuro@steeltiv.pl

Umów spotkanie

Kolonia 13D
07-411 Rzekuń

Poniedziałek - Piątek
08:00 - 16:00