Zbiorniki i urządzenia ze stali nierdzewnej

Kompleksowo wykonujemy zbiorniki i urządzenia ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej od doradztwa przez projekt i produkcję, po montaż i wsparcie serwisowe. Każde rozwiązanie dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta i produktu. Dostarczamy kompletne urządzenia dla przemysłu kosmetycznego, chemicznego, farmaceutycznego czy spożywczego.

Zespół inżynierów Steeltiv, bazując na wiedzy i doświadczeniu zebranych dzięki zrealizowanym projektom, pomoże dobrać odpowiednie urządzenie procesowe do roli jaką ma pełnić w procesie produkcji. Dopasuje gabaryty, króćce technologiczne, mieszadło, czujniki czy pompę do procesu i produktu, z którym będą pracować.

Zbiorniki procesowe czy inne urządzenia ze stali nierdzewnej wyposażamy w automatykę, która usprawnia pracę i zwiększa możliwości wydajnościowe i jakościowe procesu produkcji zachodzącego w zbiorniku.

Projektujemy i wykonujemy większość zbiorników.

Przeczytaj o interesującym Cię urządzeniu lub sprawdź nasze usługi pomocnicze.

Mieszalniki przemysłowe - Zbiorniki ze stali nierdzewnej producent

Mieszalniki do płynów

To urządzenia wyposażone w mieszadło lub zestaw mieszadeł przeznaczonych do dokładnego połączenia kilku substancji o różnej strukturze, gęstości i innych właściwościach fizykochemicznych w jednolitą mieszaninę. W produkowanych w firmie Steeltiv mieszalnikach dobierzemy odpowiedni system mieszania adekwatny do prowadzonego procesu technologicznego oraz do właściwości łączonych substancji.

Dennice ze stali nierdzewnej do zbiorników procesowych

Zbiorniki fermentacyjne

Stosowane są głównie w przemyśle browarniczym, mogą także służyć do produkcji wina i innych trunków. Fermentory to zbiorniki, w których zachodzi proces fermentacji. W tej grupie wyróżnia się tankofermentory inaczej nazywane unitankami, które służą do przeprowadzania procesów fermentacji i kondycjonowania piwa. W Steeltiv dobierzemy najlepszy fermentor do Twjego procesu!

Mieszalniki do substancji stałych, wymienny bin na konstrukcji wózka

Mieszalniki do proszków

To zbiorniki mieszające ze stali nierdzewnej. Mieszalniki przesypowe, mieszalniki wstęgowe czy wersje do małych partii jak mieszalnik laboratoryjny. W Steeltiv bazując na doświadczeniu i wiedzy ze zrealizaowanych projektów dobierzemy najlepszą technologię mieszania do wydajnego przygotowania mieszanek z substancji stałych jak np. mieszanki witaminowo-mineralne, suplementy diety, przyprawy czy inne proszki.

Zawory do zbiornika procesowego ze stali nierdzewnej

Zbiorniki procesowe

Służą do prowadzenia bezpiecznych procesów technologicznych we wszystkich branżach przemysłu. Mogą być wykorzystywane do mieszania cieczy lub substancji sypkich w warunkach odpowiedniego ciśnienia, bądź do ogrzewania lub chłodzenia medium. Ze względu na zastosowanie zbiorników procesowych na różnych etapach produkcji nasz zespół inżynierów pomoże w doborze najlepszych rozwiązań osprzętu zbiornika.

Zbiornik procesowy ze stali nierdzewnej - Wylew zbiornika i wagi tensometryczne

Zbiorniki magazynowe

Wykorzystywane są do przechowywania różnego rodzaju medium, od substancji płynnych po sypkie. Wyglądają na proste konstrukcją, ale przy zastosowaniu odpowiednio dobranych akcesoriów pełnią ważną rolę w procesie produkcyjnym. Są stosowane w większości branż przemysłu. W Steeltiv wykonujemy zbiorniki magazynowe według potrzeb Klienta, dobieramy gabaryty i oprzyrządowanie do wymagań produktu.

Mieszalnik ze stali nierdzewnej do homogenizacji

Homogenizator

To zbiornik procesowy do zadań specjalnych. Odbywa się w nim dokładne połączenie substancji, które z pozoru nie mieszają się ze sobą. Najczęściej stosowane są homogenizatory typu rotor-stator. Mogą działać samodzielnie lub w połączeniu z mieszadłem umieszczonym w zbiorniku typu mieszadło kotwicowe lub ramowe. Nasz zespół inżynierów doradzi najlepszy rodzaj homogenizatora do produktu.  

Usługi pomocnicze

System dozowania do produktów płynnych - Nalewarka - Pompa

System dozujący

W Steeltiv wykonujemy system dozowania do substancji płynnych i półpłynnych indywidualnie dostosowywany do produktu Klienta. Produkty puszyste, gęste, rzadkie, gorące czy z częściami stałymi – dopasujemy rozwiązanie nie zmieniające struktury dozowanego produktu.

Skrzynia sterownicza do zbiornika procesowego ze stali nierdzewnej

Automatyzacja przemysłu

Automatyzacja produkcji w Steeltiv to to oprogramowanie, które zastosowane do zbiornika procesowego pozwala zarówno na zwiększenie jego możliwości jak i funkcjonalności. Automatyka może wesprzeć produkcję, zapewnić powtarzalność,  uporządkować procesy i kontrolować proces.

Projekt - Produkcja - Montaż - Automatyka - Serwis - Steeltiv

Usługa 360°

To komleksowość. Wspieramy Klienta na wszystkich etapach wdrożenia urządzenia. Doradzamy rozwiązanie, projektujemy, produkujemy zbiornik, wyposażamy w indywidualnie dobraną automatykę, zapewniamy montaż i uruchomienie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Potrzebujesz pomocy w doborze rozwiązania dla Twojej produkcji?

Skontaktuj się z nami! Nasz specjalista podpowie, które z urządzeń lub usług zwiększy Twoją wydajność produkcji!

w