zbiorniki magazynowe

Projektujemy i wykonujemy zbiorniki magazynowe, które zapewniają ciągłość procesu produkcji.
9

Projektujemy i produkujemy zbiorniki magazynowe ze stali nierdzewnej indywidualnie dostosowane do produkcji Klienta, począwszy od prostych zbiorników jednopłaszczowych po zbiorniki bardziej złożone – wszystko zależnie od procesu i produkcji, której mają być częścią. 

Zbiornik magazynowy to nie tylko magazynowanie surowców czy gotowego produktu. Dostosowany zbiornik magazynowy może kontrolować parametry produktu i zapewnić bezpieczne składowanie.

Każdy zbiornik magazynowy realizujemy kompleksowo – od doradztwa, przez projekt, produkcję i automatykę, po wdrożenie i serwis. Zaangażowanie w każdy projekt, wiedza i doświadczenie naszego zespołu projektowego i produkcyjnego pozwala nam dopasować zbiornik magazynowy do procesu Klienta, tak by mógł zapewnić ciągłość procesu produkcji.

Zbiornik procesowy ze stali nierdzewnej - Wylew zbiornika i wagi tensometryczne
7
Zjedź niżej i dowiedz się jak produkujemy zbiorniki magazynowe

Zbiorniki magazynowe – produkcja w Steeltiv

Zbiorniki magazynowe mają zastosowanie na wszystkich etapach produkcji. Stosowane są do przechowywania różnego rodzaju substancji od płynnych, po substancje sypkie i granulaty. Mogą być wykorzystywane również do podgrzewania lub chłodzenia składowanych w nich substancji. A wyposażone w czujniki i automatykę kontrolują stan magazynowanego produktu.

Dlatego przy doborze zbiornika magazynowego ważny jest rodzaj produktu, z którym będzie pracował, gdzie będzie zastosowany i w jakim procesie będzie brał udział. Wiedza ta, pozwala nam dobrać parametry i osprzęt zbiornika do indywidualnych wymagań Klienta. Dzięki wiedzy i doświadczeniu wyniesionemu ze zrealizowanych projektów dobierzemy parametry zbiornika. Doradzimy gabaryty, oprzyrządowanie, wykończenie powierzchni. Często tego rodzaju zbiornik wymaga też dobrania pompy czy automatyki. To też jest w naszym zakresie – działamy kompleksowo.

Wykonujemy zbiorniki magazynowe ze stali nierdzewnej dla wszystkich sektorów przemysłu, na ciecze oraz materiały stałe. Wykonujemy zbiorniki pionowe jak i zbiorniki poziome. Zakres pojemności produkowanych przez nas zbiorników to od kilku litrów do około 50m3. W naszej ofercie są zbiorniki magazynowe bezciśnieniowe, jak i ciśnieniowe, które wymagają udziału dozoru technicznego.

Dopasowany zbiornik magazynowy może przechowywać produkt, kontrolować jego stan, zapobiegać stratom i wspierać pracę. 

Zbiornik magazynowy – osprzęt zależny od procesu:

Z

Czujniki kontrolne i pomiarowe

Z

Króćce, zawory, odpowietrzniki, wzierniki

Z

Właz rewizyjny i inspekcyjny

Z

Drabiny, podesty i pomosty obsługowe

Z

Kule lub głowice myjące CIP

Z

Izolacja i płaszcz osłonowy ze stali nierdzewnej

Z

Płaszcz grzewczy lub chłodzący

(pillow plate, płaszcz wodny, płaszcz olejowy, półrury, kable grzewcze)

Z

Pompa

Z

Mieszadła przemysłowe

Z

Stopki regulacyjne, koła, wagi tensometryczne

Z

Automatyka przemysłowa

Z

i inne zależne od procesu

Chcesz zlecić wykonanie zbiornika magazynowego, który zapewni ciągłość produkcji?

Zostaw swój adres e-mail i numer telefonu. Skontaktuje się z Tobą nasz specjalista, który pomoże w doborze rozwiązania odpowiedniego dla Twojej produkcji.

Zbiorniki magazynowe – korzyści wdrożenia ze Steeltiv

  • Posiadamy wiedzę i doświadczenie wielu wykonanych projektów, dzięki czemu możemy wdrażać coraz lepsze rozwiązania do produkowanych przez nas zbiorników.

 

  • Kreatywność i zaangażowanie naszego zespołu w każdy projekt pozwala nam wykonać dla Klienta indywidualne rozwiązanie, które nie ogranicza się tylko do zbiornika magazynowego, ale też do innych zbiorników procesowych, systemu dozowania czy pozostałej instalacji.

 

  • Zbiorniki magazynowe wyposażamy w automatykę, która steruje procesem. Automatyka na bazie panelu PLC zamknięta jest w skrzyni sterowniczej z dotykowym ekranem. Zastosowanie automatyki do zbiornika magazynowego pozwala na kontrolę temperatury, poziomu cieczy, pracy pomp, zdalne zarządzanie i więcej.

 

  • Zapewniamy usługę 360 stopni – czyli kompleksowa obsługa i indywidualne podejście do każdego projektu. Jesteśmy z Klientem od etapu doradztwa, przez projekt, produkcję, automatykę, montaż i uruchomienie, po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

  • Zbiorniki magazynowe i inne urządzenia wykonujemy tak, by były wsparciem pracowników i zapewniały stabilny proces.

Spójrz na wykonane przez nas zbiorniki magazynowe!

Chcesz zlecić wykonanie zbiornika magazynowego, który zapewni ciągłość produkcji?

Zbiorniki magazynowe – przydatne materiały: